Maslak’ta Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti

  • 1
maslak gayrimenkul

Maslak gayrimenkul danışmanlık hizmeti İstanbul gibi metropol yaşamının baskın olduğu bir şehirde çok önemli bir husustur.

Ayrıca Maslak şehrin kalbinde yer almaktadır. Biz de buna dayanarak gayrimenkul işlerimizi Maslak semtinden devam ettirmekteyiz. 

Maslak büyük iş merkezlerinin en yoğun olduğu bölgedir. Günümüz insanına değindiğimizde; iş ve kişisel hayatını koordinasyon halinde yürütmek istemektedir. Buna bağlı olarak İstanbul yoğunluğundan ve trafiğinden bıkan danışanlarımız ikamet ettiği yer ile iş yerlerinin yakın olduğu yerleri tercih etmektedirler. Biz de Durukan Real Estate olarak bu istekleri göz önünde bulundurup iş hayatının en yoğun olduğu bu semtte gayrimenkul çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Bu bölgede ikamet etmeyi tercih edecek olursanız size son derece lüks bir hayat sunacaktır. Bunu biraz daha açacak olursak; görkemli sitelerin, plazaların, gökdelenlerin en yoğun olduğu bu bölge, rezidans hayatı için en uygun seçenektir.

En büyük alışveriş merkezlerine de ulaşımı yürüme mesafesinde veya oldukça yakın olan Maslak, bu hususta da öne çıkmaktadır ve tercih etmemiz konusunda olumlu bir etkendir.

‘’Hem iş hayatımdan kopmak istemiyorum, hem de doğayla iç içe olmak istiyorum’’ diyenlerdenseniz bu isteğinizi tam olarak bu bölge karşılamaktadır. Neden diye soracak olursanız; Maslak İstanbul’un en büyük ormanlarından biri olan Ayazağa Ormanı’nın karşısındadır. İş hayatının boğuculuğundan sizi büyük oranda kopararak, doğa ile baş başa bırakacak bir semttir. Şirketimiz buna özen göstererek gayrimenkul faaliyetlerini bu lokasyondan devam ettirmektedir.

Diğer maddelerde bahsettiğimiz gibi Maslak şehrin merkezinde olduğu için ulaşım olanakları oldukça gelişmiştir. Bu bölgeden toplu taşıma seçeneklerinden istediğinizi kullanarak, istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel aracınızla da kısa sürede dilediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Ulaşım kolaylığının gelişmiş olması da talebi arttırmaktadır. Şirketimiz bu doğrultuda arz-talep ilişkisine önem vermektedir. Sizin tercihlerinize ve memnuniyetiniz en önemli koşulumuzdur.

İşte bu yüzden Maslak dememiz için birkaç sebepten bazıları bunlardır. Modern insanın her arzusunu bu semt karşılamaktadır.

Sizin için daima en iyisini sunmak adına çalışan gayrimenkul danışmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
WhatsApp
1
Merhaba. Ben gayrimenkul danışmanınız Mehmet.

Portföylerimiz hakkında detaylı bilgi vermek ve hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olmak için buradayım. Dilerseniz hemen başlayalım. ☕