Neden İstanbul’da Yaşamalısın?

  • 1
istanbulda-yasam
  • İstanbul’da yaşamak size kendi içindeki sınırsız enerjisini katacaktır. Cıvıl cıvıl sokakları, müzikleri, denizi, ormanı, köprüleri, tarihi mekanları sizi başka diyarlara götürecektir. İstanbul monoton olmayan bir şehirdir. Her köşesinde ayrı bir heyecan saklıdır. Gerek eğlence mekanlarıyla, gerekse sizi sakinleştirecek yeşil alanlarıyla pozitif enerjiyle doludur.
  • İstanbul tarihi açısından çeşitli medeniyetlere tanıklık etmiş, her köşesi tarih kokan bir şehirdir. Binlerce yıllık tarihe sahip camiler, saraylar ve köşkler İstanbul’da bize geçmiş ile günümüz arasında bağ kuran çok değerli yapıtlar, tüm nostaljisiyle sizleri beklemektedir. İstanbul’un tarihi sizi şehrin sıkıcılığından, metropol hayatından çekerek sizi görsel bir şölenin içine sürükleyecektir.
  • İstanbul’un her semti farklı bir karaktere sahiptir. Bir semtinde Ege kasabasındaymış hissiyatını yaşarken, başka bir semtinde metropol hayatını en sonuna kadar yaşayabilirsiniz.
  • İstanbul büyük iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, plazaların göz bebeğidir. Kariyer anlamındaki hedeflerinizi İstanbul’da gerçekleştirebilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. İstanbul her iş sektörüne kucak açan bir şehirdir.
  • İstanbul’da gece olup, hava karardığında şehrin ışıkları sizi adeta ünlü bir ressamın eserindeymiş gibi hissettirir. Özellikle deniz kenarında yürüyüş yaparken, boğaz köprüsünün ışıkları sizi muazzam hissettirecektir.
  • İstanbul, müzeleri, sergileri, konserleri, tiyatroları ile kültür ve sanat açısından en gelişmiş şehirdir. Şehrin her köşesinde farklı bir sanat eseriyle karşılaşmanız çok olasıdır.
  • İstanbul 4 mevsimin en güzel hissedildiği şehirlerden birisidir. Sonbaharda Gülhane Parkı’nda yürüyüş yapmak, yazın Fethi Paşa Korusu’nda piknik yapmak, Eminönü balıkçısında balık ekmek yemek, bir vapurla gidebileceğiniz adalarında denizin tadını çıkarmanız muazzam hissettirecektir. Kış ayında Balat sokaklarındaki kafelerden birinde içinizi ısıtacak bir kahve içebilirsiniz. Beşiktaş ile Ortaköy’ün arasında bulunan Yıldız Parkı’nda ilkbaharın tadını çıkarabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak
WhatsApp
1
Merhaba. Ben gayrimenkul danışmanınız Mehmet.

Portföylerimiz hakkında detaylı bilgi vermek ve hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olmak için buradayım. Dilerseniz hemen başlayalım. ☕